Я - вчитель









Календарно-тематичне планування розробляється вчителем на кожний клас у відповідності з навчальною програмою та вимогами Державного освітнього стандарту.




Календарне планування – це розподіл у часі окремих тем з врахуванням кількості годин, що визначаються програмою на кожну тему, кількості тижневих годин (визначених навчальним планом) і розкладу занять.

Тематичне планування – визначення послідовності уроків, основних видів роботи на уроці. У ході тематичного планування вчитель визначає послідовність вивчення окремих питань теми, відбирає зміст, продумує систему уроків навчання, повторення, закріплення і форми контролю.
Завдання календарно-тематичного планування:
       визначення місця кожної теми в річному курсі й місце кожного уроку в темі;
       визначення взаємозв'язку між окремими уроками, темами річного курсу;
       організація раціональної роботи й озброєння учнів системою знань, умінь, навичок із предмета.








З метою стимулювання інтересу молодого покоління до вирішення актуальних суспільних проблем, формування досвіду соціальної комунікації залучаю учнів до участі в    Суспільній акції школярів України «Громадянин».









Творча лабораторія!

Сенкан -  східний стиль написання віршів.  Сенкан змушує відшукувати головне, характеризувати явище котротко і влучно, допомагає узагальнити інформацію, схоплювати складні ідеї та формулювати їх декількома словами.
 Як правило, на його написання багато часу не потрібно, його пишуть всього кілька …

хвилин.

Цей вид роботи подобається і мені, і учням, розвиває творчі здібності, мислення, уяву та вміння використовувати здобуті знання з біологія та географії









Немає коментарів:

Дописати коментар